• Forside |
  • misc |
  • For Mellanox 3-Meter MC3309130-003,10 G SFP+ Direkte Vedhæfte Kobber Twinax-Kabel

For Mellanox 3-Meter MC3309130-003,10 G SFP+ Direkte Vedhæfte Kobber Twinax-Kabel

  • (0 Anmeldelser)
På lager

Tags: nail decor 10g, 10g sfp, 10 gbe, mpo om3, direct-vedhæfte kabel, mini jig 10g, kabel twinax, neon glitter 10g, kabel-sfp, mikrotik skifte.

kr219.16
Antal: Læg i kurv

For Mellanox 3-Meter MC3309130-003,10 G SFP+ Direkte Vedhæfte Kobber Twinax-Kabel

EB-LINK SFP+ Twinax-Kabel Samling er en 10 gbe løsning, der forbinder 10Gb/s host systemer til en meget meget lavere pris end optiske transceivere.

EB-LINK SFP+ Kobber Twinax-kablerne er velegnet til meget korte afstande og tilbyder en meget omkostningseffektiv måde at slutte i racks og på tværs af tilstødende racks.SFP+ kabler tilbyder en lav pris SFP+ løsning.SFP+, som er knyttet direkte twinax-kabler understøtter 10 Gigabit Ethernet, 10 Fibre Channel, og andre industri-standarder.Dette kabel er tilgængelige i længder fra 0,5 m til 15m.

Specifikationer:

● SFP+ til SFP+ Connetor

● 10Gb/s

● Kobber Passiv

● AWG30

Programmer:

● 1-8 G Fibre Channel og 1-10G Gigabit Ethernet

● Netværk, Storage, Telekommunikation

● Hub, Switches, Routere, Servere, Netværk Interface Card(Nic)

Forsendelse Vi sender alle varer i hele verden gratis via økonomi forsendelse.Alle import told og afgifter, er det købers ansvar.Emner, der sendes til købers bekræftet adresse fra mandag til fredag (Weekend og Ferie undtaget), bedes Du tjekke din shipping adresse omhyggeligt før kassen.Hvis du vil ændre adressen, pls venlig at kontakte os,på anden måde, eventuelle ændringer af oplysninger kan der ses bort fra, når afsendes

BEMÆRK :

Varen vil blive afsendt fra HK;

Leveringstid varierer fra 3 til 25 hverdage:

USA/Main Europeancountries------10~15working dage

Andre lande------15~25working dage

Presserende behov,pls venlig at vælge hurtig som DHL,UPS,Fedex og så videre.

På grund af notering begrænsninger, vi ikke uploade mange elementer.

Storaftagere Bedes du Kontakte os, Før Bud! ! ! ! ! ! ! !

Garanti&Afkast Vi yder 1 års udskiftning, og 3 års vedligeholdelse garantier.Vores garanti dækker ikke misbrug, fysiske skader, vand, skader, tab eller tyveri.Alle køb kan returneres within14 dage fra købsdatoen for en fuld refusion eller ombytning.Alle produkter skal være i deres oprindelige tilstand.Varer, der er beskadiget eller mangler komponenter er ikke refunderbart

Kontakt Os Vi håber, at du er tilfreds med vores produkt og service, og til gengæld belønner os med en fem-stjernet bedømmelse.Din positive feedback vil være en stor encourgement for os i det fremtidige arbejde.Hvis du har nogle værdifulde forslag eller problemer med vores varer, eller levering.Vi anmoder om, at du straks kontakte os, før du giver os, neutral eller negativ feedback.Vi vil svar alle spørgsmål inden for 24 timer (undtagen Weekend og Ferie ).Og så vil vi forsøge vores bedste for at løse problemet hurtigst muligt.

Om Os Velkommen til vores Kerteminde-motionscenter.dk butik!Grundlagt i 2008, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Ltd er en førende producent,der tilbyder fiber optiske transceivere,fiberoptiske patch kabler og fiberoptiske udstyr.Dets produkter er blevet leveret, til områder, fra Kina til alle over den verden, Vi er en ti-årig sælger i Kerteminde-motionscenter.dk, med vores store team, primære kilder, vil vi tilbyde bedre og bedre kvalitet, Konkurrencedygtig pris og opmærksomme service.


  • Stik Type: Hybrid
  • Mærke: EB-LINK
  • Item Længde: 3m
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
  • Fiber Type: Multimode
  • Model-Nummer: MC3309130-003
  • Kompatibel: mellanox

Anmeldelser

Tilføj en anmeldelse af varen

Skriv en anmeldelse!:

Navn:

E-mail :

Relaterede varer

LODFIBER 600 LC-LC Indendørs Pansrede Singlemode 10 Tråde Fiberoptisk Kabel-Patch kabel 9/125 600 M LC-LC Indendørs Pansrede Singlemode 10 Tråde Fiberoptisk Kabel-Patch kabel 9/125 600 M LC-LC Indendørs Pansrede Singlemode SM 10 Tråde Fiberoptisk Kabel-Patch kabel Indeholder: 1 stk Stik Type: LC/UPC-LC/UPC Afstand: 600 Meter Tråde: 60cores(10-Strenge) Kernen Beklædning Diameter: Singlemode 9/125 Jacketing: Indendørs Pansrede , Blå
kr6 261.78
TP-Link 2U TL-FC1400 14 slots fiber optiske transceiver Media Converter Rack-Kabinettet TP-Link 2U TL-FC1400 14 slots fiber optiske transceiver Media Converter Rack-Kabinettet Bemærk: er ikke inkluderet media converter Hardware specifikationer Produkt kompatibilitet liste 100M single-mode enkelt fiber: TL-FC111A, TL-FC111B Gigabit single-mode enkelt fiber: TL-FC311A-3, TL-FC311B-3, TL-FC311A-20, TL-FC311B-20 Hurtig enkelt-dual-mode fiber: TR-962D Hurtig multi-mode dual
kr619.92
LODFIBER 20M SC-SC Udendørs Pansrede Singlemode 12 Tråde Fiberoptisk Kabel-Patch kabel 9/125 20M SC-SC Udendørs Pansrede Singlemode 12 Tråde Fiberoptisk Kabel-Patch kabel 9/125 20M SC-SC Udendørs Pansrede Singlemode SM 12 Tråde Fiberoptisk Kabel-Patch kabel Indeholder: 1 stk Stik Type: SC/UPC-SC/UPC Afstand: 20 Meter Tråde: 12cores(12 Tråde) Kernen Beklædning Diameter: Singlemode 9/125 Jacketing: Offentlig Pansrede ( også velegnet
kr1 377.59